GARANT

RNDr. Hana Švecová

svecova

Ve společnosti Interquality pracuje jako lektor a konzultant. V oblasti soft skills se zaměřuje především na komunikační dovednosti. Vede kurzy prodejních a prezentačních dovedností, týmové práce, time managementu a stres managementu. Má zkušenosti s interním a mezifiremním mentoringem. Podílí se na přípravě nových kurzů a na komunikaci s klienty společnosti.

Hanka má bohaté zkušenosti z oblasti farmacie, kde působila jako farmaceutický reprezentant, Key Account Manager, trenér a lektor. Třináct let pracovala u společnosti Pfizer, kde se věnovala oblasti hard skills i soft skills. Vedla medicínská a produktová školení reprezentantů, měla na starosti oblast rozvoje zaměstnanců, recruitment a řadu komunikačních kurzů. Její lektorské znalosti jsou podloženy úspěšnými zkušenostmi z obchodní praxe, korporátního i univerzitního prostředí.

Hanka vystudovala biologii na Přírodovědecké fakultě Univerzity Karlovy, kde posléze působila čtyři roky jako odborný aspirant na Katedře fyziologie živočichů a člověka. Během pobytu na fakultě absolvovala stáž na Katedře biologie a chemie v italském Urbinu (Universita degli Studi di Urbino Carlo Bo), zaměřenou na výměnu zkušeností a technologických postupů při výzkumu buněčných kultur. Ve výzkumné práci pak dále pokračovala v Psychiatrickém centru Praha. Po narození synů se ale její cesta obrátila novým směrem a brzy s překvapením zjistila, že se jí po laboratořích nestýská. Práce s lidmi ji nesmírně baví a dodává energii. Možnost pomáhat ostatním s objevováním nových schopností a dovedností dává smysl tomu, co Hanka v současné době dělá.

Hanka absolvovala dvouletý systemický výcvikový program Manažerského koučování u společnosti Delta Training. Prošla také výcvikem behaviorálního interview, facilitace, negociace, týmové spolupráce, pokročilých prezentačních a prodejních dovedností, různých přístupů typologie, školení školitelů a umění společenského vystupování.